605 55 78 20Jarzębinowa 4, Rowy

Rowy okoliczne atrakcje

Wybierając się na wypoczynek w naszych apartamentach, nikt nie będzie się nudził! Okolica naszego obiektu w Rowach pełna jest wartych odwiedzenia miejsc.
Park linowy
Park linowyW lesie czeka 60 atrakcji linowych dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Park linowy dysponuje trasami o 3 poziomach trudności, oferuje profesjonalne szkolenia oraz bezpieczny sprzęt!

› Zobacz więcej

Wędkowanie
WędkowanieWszystkich miłośników łowienia ryb zapraszamy nad rzekę Łupawę lub nad jezioro Gardno, gdzie można w spokoju powędkować.

› Zobacz więcej

Wypożyczalnia skuterów
Wypożyczalnia skuterówFani motoryzacji mogą w kilku wypożyczalniach wypożyczyć skutery spalinowe lub elektryczne, i spędzić czas z wiaterem we włosach!

› Zobacz więcej

Małpi Gaj
Małpi GajW centrum Rowów na najmłodszych wczasowiczów czekają atrakcje w olbrzymim Małpim Gaju przy Restauracji Chłopskiej!

› Zobacz więcej

Windsurfing
WindsurfingMiłośnikom windsurfingu proponujemy wypad na jezioro Gardno, gdzie co roku zbiera się kilkaset miłośników tego sportu.

› Zobacz więcej

Trampoliny i wyciągi
Trampoliny i wyciągiW centrum Rowów można dosłownie oderwać się od ziemi, a to za sprawą rozstawionych tam trampolin i wyciągów, czekających na turystów.

› Zobacz więcej

Wycieczki rowerowe
Wycieczki roweroweW Rowach można odpocząć aktywnie i w pełni skorzystać z uroków pięknej okolicy. Wystarczy wsiąść na rower i cieszyć się spokojem, ciszą oraz pięknem otaczającej przyrody.

› Zobacz więcej

Kąpiele morskie
Kąpiele morskieZaledwie 12 minut drogi dzieli Rosa Park od strzeżonej plaży piaszczystej, gdzie można spokojnie pod okiem ratowników korzystać z kąpieli w morzu.

› Zobacz więcej

Wycieczki piesze
Wycieczki pieszeDla tych którzy uwielbiają spacerować, czekają oznakowane szlaki turystyczne. Miłośników przyrody zachęcamy do odwiedzenia licznych punktów widokowych usytuowanych na obszarze Słowińskiego Parku Narodowego, z których można podziwiać piękne krajobrazy oraz rzadkie gatunki ptaków i roślin.

› Zobacz więcej

Wypożyczalnie gokartów
Wypożyczalnie gokartówW Rowach znajduje się kilka wypożyczalni gokartów o napędzie nożnym, oferujących wspaniałą zabawę zarówno dla jednej osoby, jak i całej rodziny czy grupy osób.

› Zobacz więcej

Wypożyczalnia sprzętu wodnego
Wypożyczalnia sprzętu wodnegoW Rowach na rzece Łupawa znajduje się wypożyczalnia rowerów wodnych, łódek i kajaków, z których można podziwiać okoliczną przyrodę.

› Zobacz więcej

Rosa Park na Booking
Rosa Park Rowy na FacebookRosa Park Rowy na Instagram
Góra strony